Menü

wedding background

24 Aralık 2014 Çarşamba

Yılbaşı Gelinleri // Christmas Brides

Önümüz yılbaşı, bu nedenle yılbaşı modunda yazıyorum yazılarımı ve paylaşımlarımı da o yönde yapmaya çalışıyorum tüm bloglarımda. Tanrım Evleniyorum'da da yeni bir dizi başlatıyorum "Yılbaşı Düğünleri". Bu çerçevede bugünden başlayarak yılbaşı konulu detaylar paylaşacağım. İlk olarak yılbaşı gelinlerine ve gelinliklerine bakacağız. Sonrası için de yarını ve ondan sonraki günleri bekleyip takipte kalmanızı öneririm:)

Yeniyıla girerken düğününü de bu güzel güne denk getirmek isteyenler olabilir. Peki konspetiniz hazır mı? Gelinliğinizin sıradışı ve o akşama uygun bir tarzda olmasını ister misiniz? İşte size yılbaşı gelinlerinden ve gelinliklerinden birkaç örnek:
bunlar da yeniyıl // christmas temalı nedimeler:) çok tatlı olmuşlar.


snow white // kar beyazı gelinlikler de yılbaşı temasına oldukça uygun, ille kırmızılı olmak zorunda değil tabi.. oragnizasyon ve küçük detaylarla bu konsept ve tema yine kolayca yakalanabilir.

Bir sonraki yazımızda da yılbaşı düğünleri için farklı buket önerileri paylaşacağız, hem de birbirinden güzel ve kırmızının en can alıcı örnekleriyle:)

Sevgiyle,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...